Co się u nas dzieje?

Życzenia....

Najserdeczniejsze życzenia:

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,

Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,

Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,

A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.

Świąt dających radość i odpoczynek,

oraz nadzieję na Nowy Rok,

żeby był jeszcze lepszy niż ten,

co właśnie mija.

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie gify animowane

administraor , 24 grudnia 2016

Wigilia u Małego Księcia + 137 zdjęć

21 grudnia 2016 w naszym przedszkolu już od rana panował świateczny nastrój. Wszystkie przedszkolaki odświetnie ubrane obejrzały Jasełka w wykonaniu starszych kolegów, po czym złożyły sobie życzenia i podzieliły się opłatkiem. Oczywiście w tym dniu nie zabrakło światecznego obiadu przy wspólnym stole. Kolejną niespodzianką dla dzieci była projekcja filmu "Niko ratuje brata", gdzie dzieci śledziły losy bajkowych bohaterów.

Wigilia u Małego KsięciaWigilia u Małego KsięciaWigilia u Małego Księcia
administraor , 24 grudnia 2016

Zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka w Ostrzeszowie oraz z Przedszkola w Kamieńcu Podolskim + 7 zdjęć

Ewelina Mikołajczyk , 24 grudnia 2016

Ciocia Sara czyta Motylkom + 10 zdjęć

W środę 7 grudnia 2016r dzieci z grupy Motylków odwiedziła ciocia Ignasia - pani Sara Smolis. Celem spotkania było wspólne czytanie: tym razem była to książeczka "Lokomotywa dziadka", która zachwyciła wszystkie dzieci. Oczywiście miły gość przyniósł ze sobą także inne książeczki, które także zainteresowały przedszkolaków. Bardzo dziękujemy!

Ciocia Sara czyta MotylkomCiocia Sara czyta MotylkomCiocia Sara czyta Motylkom
Magdalena Strózik, Anna Bajsarowicz , 23 grudnia 2016

Stroiki - zajęcia otwarte u Puchatków + 26 zdjęć

Dnia 20.12.2016 r. w grupie Puchatków odbyły się zajęcia otwarte, na których dzieci wraz z rodzicami wykonali stroiki świąteczne. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i dumnie pomagały rodzicom w przygotowaniu najpiękniejszej ozdoby. W całej sali unosił się zapach igliwia, a w tle delikatnie wybrzmiewały kolędy. Efekty wspólnej pracy były zachwycające. Mamy nadzieję, że wykonane stroiki dumnie ozdabiają domy naszych przedszkolaków.

Stroiki - zajęcia otwarte u PuchatkówStroiki - zajęcia otwarte u PuchatkówStroiki - zajęcia otwarte u Puchatków
Emilia Wyrwas , 23 grudnia 2016