Co się u nas dzieje?

Zabawy ruchowe na placu - Biedroneczki + 59 zdjęć

Dziś (29 sierpnia 2014r) po raz ostatni odbyło się spotkanie adaptacyjne najmłodszych przedszkolaków. Tym razem Biedroneczki poznały zasady, które panują podczas pobytu na placu zabaw. Był również czas na zabawy z chustą animacyjną oraz krótki tor przeszkód. Na zakończenie przedszkolaki zabrały swoje prace plastyczne, które wykonały wczoraj podczas zabaw plastycznych.

Zabawy ruchowe na placu - BiedroneczkiZabawy ruchowe na placu - BiedroneczkiZabawy ruchowe na placu - Biedroneczki
Ewelina Mikołajczyk, , 29 sierpnia 2014

PROCEDURA korzystania z karty magnetycznej do wejścia i wyjścia oraz ewidencjonowania długości pobytu dziecka w Publicznym Przedszkolu Nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie

Podstawa prawna:

• Statut Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie

• Ustawa z dnia 13 czerwca 2013 o Systemie Oświaty

§ 1

Przedszkole w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom oraz do ewidencjonowania

czasu pobytu dziecka w przedszkolu, wprowadza karty magnetyczne. W celu ewidencji obecności i rozliczania rzeczywistego czasu pobytu dziecka w przedszkolu wprowadza się czytnik rejestrujący oraz indywidualne karty zbliżeniowe.

To nie koniec artykułu - kliknij i przeczytaj więcej!

dyr Lidia Szpytma , 28 sierpnia 2014

Spotkanie adaptacyjne Słoneczek + 59 zdjęć

Spotkanie adaptacyjne Słoneczek Spotkanie adaptacyjne Słoneczek Spotkanie adaptacyjne Słoneczek
Małgorzata Trzeciak , 28 sierpnia 2014

Zabawy plastyczne Biedroneczek - spotkania adaptacyjne + 33 zdjęć

Zabawy plastyczne Biedroneczek - spotkania adaptacyjneZabawy plastyczne Biedroneczek - spotkania adaptacyjneZabawy plastyczne Biedroneczek - spotkania adaptacyjne
Ewelina Mikołajczyk, , 28 sierpnia 2014

Pierwsze spotkania adaptacyjne Biedroneczek + 73 zdjęć

27 sierpnia 2014 r w naszym przedszkolu spotkały się najmłodsze przedszkolaki, które od 1 września rozpoczną swoją "edukację " w grupie "Maluszków". Przedszkolaków powitały:  pani dyrektor Lidia Szpytma, nauczycielka Ewelinka Mikołajczyk,  oraz Asia Malik. Podczas zajęć adaptacyjnych dzieci poznały Biedroneczkę Anię, która pokazała kąciki zabaw w sali a na pożegnanie znalazła słodką nespodziankę. Spotkanie było okazją nie tylko do poznania sali, zabawek, znaczków w szatni czy łazienki ale przede wszystkim nawązanie pierwszych przyjaźni.

Pierwsze spotkania adaptacyjne BiedroneczekPierwsze spotkania adaptacyjne BiedroneczekPierwsze spotkania adaptacyjne Biedroneczek
Ewelina Mikołajczyk, , 27 sierpnia 2014