Co się u nas dzieje?

23.02.2015r o gdzinie 17:00

Administrator , 15 lutego 2015

Puchar Mistrzostw Świata w Sycowie. + 24 zdjęć

12 lutego 2015r przedszkolaki wzięły udział w prezentacji zdobytego przez polskich siatkarzy Pucharu Świata. Prezentacja odbyła się w Muzeum Regionalnym z inicjatywy klubu MKS Rosiek Syców. Bardzo dziękujemy!!!!

Puchar Mistrzostw Świata w Sycowie.Puchar Mistrzostw Świata w Sycowie.Puchar Mistrzostw Świata w Sycowie.
Administrator , 13 lutego 2015

Walentynki w przedszkolu!!!! + 43 zdjęć

Choć Walentynki obchodzimy w sobotę 14 lutego to wyjątkowo już w piątek przedszkolaki wzieły udział w zabawach i warsztatach metodą Edukacji przez ruch" D. Dziamskiej. W wyniku wspólnych działań powstały barwne "Drzewka miłości".

Walentynki w przedszkolu!!!! Walentynki w przedszkolu!!!! Walentynki w przedszkolu!!!!
Administrator , 13 lutego 2015

Rekrutacja - OGŁOSZENIE !!!

DRODZY RODZICE!!!

W tym roku szkolnym rekrutacja do przedszkola odbędzie się w dniach 16 - 31 marca 2015r. W tych dniach prosimy wszystkich zainteresowanych o pobranie i złożenie w placówce odpowiednich doumentów.

Administrator , 12 lutego 2015

Pszczółki i Krasnale dla babci i dziadka. + 110 zdjęć

Pszczółki i Krasnale dla babci i dziadka.Pszczółki i Krasnale dla babci i dziadka.Pszczółki i Krasnale dla babci i dziadka.
Administrator , 12 lutego 2015