Co się u nas dzieje?

ColorLove Przedszkole - prosimy o głosy!!!!

Drodzy Rodzice i Przyjaciele!!!!


Informujemy, ze nasze przedszkole bierze udział w akcji - konkursie ColorLove Przedszkole.

Zasady i dane znajdziecie na stronie: http://baumitstar.pl/przedszkole.


Baaaaardzo prosimy o oddawanie głosów, konkurs trwa do 30 września 2017r 


Codziennie każda osoba może oddać jeden głos, aby dokończyć głosowanie w panelu „Zagłosuj” na ww. stronie, należy kliknąć w link aktywacyjny wysłany na podany adres e-mail.

administraor , 19 lipca 2017
   

Pożegnanie starszaków... + 67 zdjęć

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, 20 czerwca 2017r pożegnały naszą placówkę, by od wrzesnia rozpocząć naukę w szkole. Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza, potem była część artystyczna: wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki oraz upominki od młodszych przedszkolaków.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki bezpiecznych wakacji oraz sukcesów w szkole!!!


Pożegnanie starszaków...Pożegnanie starszaków...Pożegnanie starszaków...
Anna Bajsarowicz , 21 czerwca 2017
   

XV Dziecięca Olimpiada Sportowa + 257 zdjęć

7 czerwca 2017 r w Sali Sportowej MOSiR odbyła się jubileuszowa XV Dziecięca Olimpiada Sportowa, w której udział wzięły dzieci z sycowskich przedszkoli oraz Przedszkola BAJKA z Międzyborza i Miejskiego Przedszkola z Twardogóry. Celem Olimpiady jest popularyzacja "małego" sportu poprzez wspólną zabawę, integracja dzieci, rodziców i nauczycieli z różnych placówek oświatowych oraz współpraca pomiędzy przdszkolami oraz placówkami oświatowymi z Sycowa i okolic.


XV Dziecięca Olimpiada SportowaXV Dziecięca Olimpiada SportowaXV Dziecięca Olimpiada Sportowa

To nie koniec artykułu - kliknij i przeczytaj więcej!

administraor , 10 czerwca 2017
   

"Motyki" i "Żabki" w Komisariacie Policji + 28 zdjęć

8 czerwca 2017 r przedszkolaki odwiedziły sycowski Komisariat Policji. Podczas spotkania pani policjant Marta Litwa opowiedziała dzieciom o pracy policjanta a przede wszystkim o zasadach bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach Przedszkolaki odwiedziły także pana Komendanta. Pan Jacek Styczeń z radością przywitał małych gości oraz z chęcią użyczył swego fotela przyszłym policjantom. Równie ważnym elementem spotkania było ogkądanie nowego wozu policyjnego. Bardzo dziękujemy za gościnę!!!Anna Bajsarowicz, Magdalena Strózik , 10 czerwca 2017
   

Puchatki podczas Festynu Ekologicznego + 17 zdjęć

Dnia 4.06.2017r. w sycowskim parku odbył się festyn ekologiczny zorganizowany przez miasto i gminę Syców oraz sycowskie Nadleśnictwo. Jako, że nasza placówka szczególną rolę przywiązuje do promowania postaw proekologicznych, nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentantów. Dzieci z grupy Puchatki przedstawiły krótką scenkę teatralną pt. "SOS", w której promowały postawę szacunku dla przyrody i podkreślały znaczenie drzew dla całego środowiska, ludzi i zwierząt.
Gratulujemy naszym starszakom pięknego występu i mamy nadzieję, że postawy proekologiczne będą towarzyszyły im przez całe życie.


Puchatki podczas Festynu EkologicznegoPuchatki podczas Festynu EkologicznegoPuchatki podczas Festynu Ekologicznego
Emilia Górna , 09 czerwca 2017
   

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów