Co się u nas dzieje?

XV Dziecięca Olimpiada Sportowa + 257 zdjęć

7 czerwca 2017 r w Sali Sportowej MOSiR odbyła się jubileuszowa XV Dziecięca Olimpiada Sportowa, w której udział wzięły dzieci z sycowskich przedszkoli oraz Przedszkola BAJKA z Międzyborza i Miejskiego Przedszkola z Twardogóry. Celem Olimpiady jest popularyzacja "małego" sportu poprzez wspólną zabawę, integracja dzieci, rodziców i nauczycieli z różnych placówek oświatowych oraz współpraca pomiędzy przdszkolami oraz placówkami oświatowymi z Sycowa i okolic.


XV Dziecięca Olimpiada SportowaXV Dziecięca Olimpiada SportowaXV Dziecięca Olimpiada Sportowa

To nie koniec artykułu - kliknij i przeczytaj więcej!

administraor , 10 czerwca 2017
   

"Motyki" i "Żabki" w Komisariacie Policji + 28 zdjęć

8 czerwca 2017 r przedszkolaki odwiedziły sycowski Komisariat Policji. Podczas spotkania pani policjant Marta Litwa opowiedziała dzieciom o pracy policjanta a przede wszystkim o zasadach bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach Przedszkolaki odwiedziły także pana Komendanta. Pan Jacek Styczeń z radością przywitał małych gości oraz z chęcią użyczył swego fotela przyszłym policjantom. Równie ważnym elementem spotkania było ogkądanie nowego wozu policyjnego. Bardzo dziękujemy za gościnę!!!Anna Bajsarowicz, Magdalena Strózik , 10 czerwca 2017
   

Puchatki podczas Festynu Ekologicznego + 17 zdjęć

Dnia 4.06.2017r. w sycowskim parku odbył się festyn ekologiczny zorganizowany przez miasto i gminę Syców oraz sycowskie Nadleśnictwo. Jako, że nasza placówka szczególną rolę przywiązuje do promowania postaw proekologicznych, nie mogło zabraknąć tam naszych reprezentantów. Dzieci z grupy Puchatki przedstawiły krótką scenkę teatralną pt. "SOS", w której promowały postawę szacunku dla przyrody i podkreślały znaczenie drzew dla całego środowiska, ludzi i zwierząt.
Gratulujemy naszym starszakom pięknego występu i mamy nadzieję, że postawy proekologiczne będą towarzyszyły im przez całe życie.


Puchatki podczas Festynu EkologicznegoPuchatki podczas Festynu EkologicznegoPuchatki podczas Festynu Ekologicznego
Emilia Górna , 09 czerwca 2017
   

Dziecięce Prezentacje Taneczne 2017 + 8 zdjęć

W piątek 2.06.2017r., odbyły się po raz piąty Dziecięce Prezentacje Taneczne, organizowane przez przez Urząd Miasta i Gminy oraz Centrum Kultury w Sycowie w ramach kampani profilaktycznej "Bezpieczne wakacje". Nasze przedszkole reprezentowała grupa Biedronek w tańcu " Mrówki" oraz grupa Krasnali w tańcu " Haffana". Przedszkolaki wywalczyły puchar dla placówki oraz dyplomy. 


Dziecięce Prezentacje Taneczne 2017Dziecięce Prezentacje Taneczne 2017Dziecięce Prezentacje Taneczne 2017

To nie koniec artykułu - kliknij i przeczytaj więcej!

administraor , 03 czerwca 2017
   

Wystawa Pajacyków w Muzeum + 25 zdjęć


Wystawa Pajacyków w MuzeumWystawa Pajacyków w MuzeumWystawa Pajacyków w Muzeum
administraor , 02 czerwca 2017
   

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów