Co się u nas dzieje?

1 % podatku dla Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia

Jak co roku Publiczne Przedszkole nr 3 w Sycowie zwraca się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o wzięcie udziału w akcji

"1 % dla Publicznego Przedszkola nr 3 w Sycowie".

Dziękujemy jednocześnie za wszystkie środki przekazane w roku ubiegłym. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na polepszenie warunków opieki i kształcenia dzieci.

Przypominamy, że wystarczy jedynie w deklaracji rocznej PIT wpisać:

- w części "H" WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1 % PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO, nazwę organizacji - "STOWARZYSZENIA NA RZECZ EDUKACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ", podać jej numer KRS - 0000313337 i wpisać kwotę (1 % podatku, który wynika z rozliczenia deklaracji).

- w części "I" INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE -  nazwę naszej placówki - PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3  im. Małego Księcia w Sycowie.

Urząd Skarbowy dopełnia pozostałych formalności.

Dziękujemy za wsparcie.

Administrator , 29 stycznia 2015

Życzenia dla Babci i Dziadziusia

Administrator , 21 stycznia 2015

W ferie przedszkolaki się nie nudzą + 13 zdjęć

W środę od rana hala przy ul. Komorowskiej tętniła życiem. A to za sprawą sycowskich przedszkolaków, których do wspólnej zabawy zaprosili MOSiR i klub Kiwanis.

Przy głośnym dopingu rówieśników, maluchy z czterech przedszkoli śpiewały, tańczyły, rywalizowały w różnych grach i konkurencjach sprawnościowych. Ponieważ nie było zwycięzców, ani przegranych, wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkościami od klubu Kiwanis. Pamiatkowe dyplomy uczestnictwa wręczali: Stanisław Babło, Bogusław Kuciński i Edward Kułot.

tekst i zdjęcia sycow.naszemiasto.pl

W ferie przedszkolaki się nie nudząW ferie przedszkolaki się nie nudząW ferie przedszkolaki się nie nudzą
Administrator , 21 stycznia 2015

mydełka + 313 zdjęć