Co się u nas dzieje?

Powitanie Jesieni u Małego Księcia + 250 zdjęć

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci jesień gify  Znalezione obrazy dla zapytania dekoracje przedszkolne jesień szablon

23 wrzesnia 2016r wszystkie przedszkolaki udały się na wycieczkę do lasu, by wspólnie z kolegami powitać Panią Jesien. Aby ją odnaleźć kierowały się wskazówkami umieszczonymi na kolorowych listkach. Podczas spotkania dzieci śpiewały, tańczyły, zbierały dary Jesieni, by nastepnie ułozyć piekny jesienny obrazek. Na pamiatkę spotkania dzieci i Pani Jesień zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci jesień gify

Powitanie Jesieni u Małego KsięciaPowitanie Jesieni u Małego KsięciaPowitanie Jesieni u Małego Księcia
Anna Bajsarowicz , 25 września 2016

Czuwaj Zuchy!!!!

OGŁOSZENIE!!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Zuchy na zbiórkę w każdy piątek w godzinach 15:30 - 16:30

Czekamy już jutro!!!!!

Znalezione obrazy dla zapytania zuchy

Przedszkolaki z Małego Księcia w "oku drona" + 3 zdjęć

Przedszkolaki z Małego Księcia w Przedszkolaki z Małego Księcia w Przedszkolaki z Małego Księcia w

KASZTANOBRANIE !!!!

DROGIE DZIECI!!!! DRODZY RODZICE!!!!!!

Od 26 września do 31 października 2016r. nasze przedszkole bierze udział w akcji „Kasztanobranie” organizowanej przez firmę Pharmeko, która skupuje i przerabia na dużą skalę owoce kasztanowca dla firm farmaceutycznych.
Biorąc udział w akcji nasze przedszkole może uzyskać wsparcie finansowe, które niewątpliwie pomoże w pewnym zakresie zaspokoić potrzeby placówki. Ponadto po zakończeniu akcji spośród najbardziej zaangażowanych przedszkoli/szkół dodatkowo zostaną rozlosowane 2 nagrody pieniężne w wysokości 1.000 złotych.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i przynoszenia kasztanów do naszego przedszkola.
Kasztany muszą być pozbawione jakichkolwiek nieczystości: nieuszkodzone i wolne od pleśni oraz pozbawione łupiny.
Więcej szczegółów odnośnie akcji na stronie: www.kasztanobranie.pl

Znalezione obrazy dla zapytania kasztany

Podróż Motylków do Świata Mebli + 148 zdjęć

21 wrzesnia 2016r, na zaproszenie państwa Ewelinki i Bartka Stasiaczyków - rodziców Ignasia, dzieci z grupy Motylków odwiedziły przedsiębiorstwo pod nazwą "4 LINE MEBLE OSTY ARKADIUSZ, OSTRA IZABELA S.C." oraz Salonu Meblowego "Meble88".
Podczas spotkania w firmie "4 Line Meble" przedszkolaki miały okazję poznać etapy powstawania mebli tapicerowanych, a tym samym poznać zawody: stolarza, krawcowej (szwaczki), oraz tapicera. Pod opieką "gospodarzy" - pracowników firmy sprawdzały jak działają narzędzia, maszyny do szycia a także jak pakuje się meble do transportu. Była to okazja do zwrócenia uwagi na zachowanie bezpieczeństwa podczas pracy.
Nastepnie dzieci odwiedziły Salon Meblowy "Meble88", gdzie wśród róznego rodzaju mebli znalazł się także "kącik dla malucha", zawierający mebelki do pokoju dziecinnego. Po krótkim poczęstunku przedszkolaki wyruszyły do Magazynów, gdzie czekały kolejne ciekawostki. Tutaj dowiedziały się na czym polega praca magazyniera, jak pracują podnośniki widłowe i ręczne, a przede wszystkim w jakiej formie i w jaki sposób meble trafiają do naszych domów.
Gorąco dziękujemy za sptkanie pełne radosnych wrażeń!!!

Podróż Motylków do Świata Mebli Podróż Motylków do Świata Mebli Podróż Motylków do Świata Mebli
Anna Bajsarowicz , 21 września 2016