Co się u nas dzieje?

Zabawy plastyczne Biedroneczek - owoce i warzywa + 10 zdjęć

Zabawy plastyczne Biedroneczek - owoce i warzywaZabawy plastyczne Biedroneczek - owoce i warzywaZabawy plastyczne Biedroneczek - owoce i warzywa
Ewelina Mikołajczyk, , 23 października 2014

Zajęcia otwarte dla rodziców - Puchatki + 61 zdjęć

Zajęcia otwarte dla rodziców - PuchatkiZajęcia otwarte dla rodziców - PuchatkiZajęcia otwarte dla rodziców - Puchatki
Paulina Zaradna , 22 października 2014

Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim. + 32 zdjęć

W Sycowie powstała zewnętrzna siłownia, której otwarcie odbyło sę 21 października 2014r. Oczywiście podczas uroczystości obecne były nasze przedszkolaki z grupy Pszczółek. Tamarka, jako przedstawicielka Przedszkola Małego Księcia, wspólnie z dziećmi z innych przedszkoli, panem Burmistrzem Sławomirem Kapica oraz Przewodniczącym Rady Miasta Bolesławem Moniuszko, uroczyście przecięli wstęgę.

Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim.Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim.Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim.
Anna Bajsarowicz , 22 października 2014

MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA - zbiórka zniczy na Cmentarze Kresowe

Drogie dzieci! Drodzy Rodzice!!!

Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań a tym samym przyniesienie do przedszkola zniczy, które zapłoną na Cmentarzach Kresowych. .

Akcja pozwala zapoznać nasze dzieci z historią naszego kraju oraz Polaków na Wschodzie. To wielka lekcja patriotyzmu nie tylko dla przedszkolaków ale także dla Rodziców i pracowników naszej placówki.

To nie koniec artykułu - kliknij i przeczytaj więcej!

Anna Bajsarowicz , 22 października 2014

Poznajemy zawody naszych rodziców - Tygryski + 6 zdjęć

Korzystając z okazji po wizycie na poczcie odwiedzilismy także sklep Lenki mamusi, gdzie dzieci dowiedziały się na czym polega praca ekspedientki, jaki towar się sprzedaje w maym sklepiku odziezowo-zabawkarsko - pamiatkarskim a także skąd się go bierze. Pani Anetce w tłumaczeniach pomagała Lenka, która często pomaga w sklepie.

Dzieci odwiedzły również pobliski sklep z warzywami, gdzie oprócz owoców oglądały warzywa a wśród nich jesienne dynie o różnych kształatach i wielkości.

Poznajemy zawody naszych rodziców - TygryskiPoznajemy zawody naszych rodziców - TygryskiPoznajemy zawody naszych rodziców - Tygryski
Anna Bajsarowicz , 21 października 2014