Co się u nas dzieje?

Pasowanie na Przedszkolaka u Biedroneczek. + 41 zdjęć

18.11.2014 r odbyło się pasowanie najmłodszych przedszkolaków. Biedroneczki aby zostać przedszkolakiem, musiały przedstawić swoje umiejętności przed najważniejsza publicznością- mamusią, tatusiem i Panią Dyrektor. Zdały go wzorowo!
Po występie Pani Dyrektor dokonała ceremonii pasowania, a następnie wręczyła dyplom i rożek obfitości.
Naszym Biedroneczkom życzymy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był czasem radosnym , a rodzicom życzymy dobrej, owocnej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i życzliwości.

Pasowanie na Przedszkolaka u Biedroneczek.Pasowanie na Przedszkolaka u Biedroneczek.Pasowanie na Przedszkolaka u Biedroneczek.
Ewelina Mikołajczyk, , 20 listopada 2014

Życzenia dla chorego Antosia! + 8 zdjęć

:sloneczko2::sloneczko2:

Już za kilka dni Antoś, który zmaga się z chorobą nowotworową, będzie obchodził swoje 9 urodziny. Marzeniem chłopca jest otrzymanie jak największej ilości kartek urodzinowych. I tym razem nasze przedszkolaki oraz rodzice nie zawiedli i przygotowali dla Antosia kolorowe upominki, które właśnie dziś zostały wysłane na adres warszawski.

Antosiu!

Życzymy Tobie i Twoim Rodzicom wytrwałości w walce z chorobą a przede wszystkim aby spełniły się Twoje marzenia, te duże i te maleńkie. Pamiętamy o Tobie i życzymy powrotu do zdrowia.

Dzieci z Przedszkola Małego Księcia.

Życzenia dla chorego Antosia!Życzenia dla chorego Antosia!Życzenia dla chorego Antosia!
Anna Bajsarowicz , 13 listopada 2014

Pozdrowienia od dzieci i pracowników Przedszkola z Kamieńca Podolskiego + 4 zdjęć

Drogie Dzieci!

Drodzy Rodzice!

Od wielu lat nasze przedszkole współpracuje z przedszkolem w Kamieńcu Podolskim. Niedawno wysłaliśmy nasze pozdrowienia oraz wieści z życia naszej placówki i naszych przedszkolaków.

I własnie otrzymalismy odpowiedź od naszych Przyjaciół:

"Pozdrowienia z Kamieńca Podolskiego

Drodzy Przyjaciele z przedszkola "Małego Księcia".

Wasz list sprawił nam dużo radości.

Nasze przedszkole jest malutkie wszystkich dzieci jest 20 w różnym wieku od 3 do 6 lat. Nasza grupa nazywa się "Aniołki".

W tym roku jesień bardzo piękna, ciepła i złota. Codziennie spacerując po dworze podziwiamy piękno przyrody.

Zbieramy liście, kasztany, szyszki, orzechy aby na zajęciach coś nowego tworzyć.

Z kasztanów robiliśmy niedźwiedzia, z szyszek jeżyka, a liśćmi dekorowaliśmy nasze ściany.

W sobotę 25 października wspólnie świętowaliśmy "Święto Jesieni".

Rodzice i dzieci  uroczyście ubrani przyszli aby razem podziękować Bogu za  dary jesieni na Mszy Świętej w naszej kaplicy.

Dalszy ciąg świętowania był w naszej sali: była podróż do lasu a tam dzieci spotykali różne zwierzątka, śpiewali i tańczyli. Podróż się udała  i następną częścią był stół ze słodyczami. Dzieci mieli dużo radości ze wspólnego świętowania.

Wysyłamy zdjęcia z naszego świętowania."

Administrator , 13 listopada 2014

Przedszkolak pełen zdrowia - Puchatki + 32 zdjęć

Przedszkolak pełen zdrowia - PuchatkiPrzedszkolak pełen zdrowia - PuchatkiPrzedszkolak pełen zdrowia - Puchatki
Ala Pacyna , 12 listopada 2014