Co się u nas dzieje?

Bal karnawałowy 2016 + 340 zdjęć

Dnia 25 stycznia 2016 r w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla dzieci. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic, przygotowali oni dla swoich pociech bardzo ciekawe stroje. Na balu, obok księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów pojawiły się ulubione postacie z bajek.

Bal karnawałowy 2016Bal karnawałowy 2016Bal karnawałowy 2016
Administrator , 25 stycznia 2016

Biedroneczki dla Babci i Dziadka + 75 zdjęć

Biedroneczki dla Babci i DziadkaBiedroneczki dla Babci i DziadkaBiedroneczki dla Babci i Dziadka
Administrator , 21 stycznia 2016

Zyczenia dla Babci i Dziadka

Wszystkim naszym kochanym Babciom i Dziadziusiom

z okazji ich Święta życzymy dużo, dużo zdrowia, pogodnych dni,

spokojnych nocy, kolorowych snów i uśmiechów na co dzień.

Administrator , 21 stycznia 2016

Upominki dla Przylądka Nadziei we Wrocławiu. + 6 zdjęć

Każdego roku nasze przedszkole czynnie włącza się w pomoc przedświąteczną. W zeszłym roku góra zabawek i pomocy biurowych powedrowała do Hospicjum Dzieciecego we Wrocławiu. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć fundację Przylądek Nadziei, która pomaga dzieciom zmagającym się z chorobą nowotworową.

Dziekujemy za pomoc w zbiórce zabawek rodzicom i dzieciom. Mamy nadzieję, że choć odrobinkę, te Święta dla chorych dzieci były weselsze.

Upominki dla Przylądka Nadziei we Wrocławiu.Upominki dla Przylądka Nadziei we Wrocławiu.Upominki dla Przylądka Nadziei we Wrocławiu.
Ewelina Mikołajczyk, , 20 stycznia 2016

Dzień Babci i Dziadka - Słonecka i Wiewióreczki + 62 zdjęć

Kochana Babciu, kochany Dziadku w dniu Twojego świeta stoi tu przed Wami gromada usmiechnieta.... tak rozpoczeli część artystyczną "Słoneczka" i "Wiewiórki" . W Centrum Kultury składały życzenia, śpiewały piosenki:"Przepisy babuni", "Dziadek psotnik", Babcia od bajek, dziadek od zagadek". Zaprezentowały się tez w przedstawieniach: " Bal zimowy" i " Dziadek, stołek i rosołek". Pokazały też, że potrafią nieźle tańczyć, mają wyczucie rytmu i dobrze sie przy tym bawią. Zatańczyły congę, taniec dyskotekowy My of my oraz Na jarmarku. Na zakończenie oczywiście wręczali drogim gościom laurki. Za swoje popisy artystyczne otrzymali mnóstwo braw i owacji. W późniejszych rozmowach z babciami i dziadkami dowiedzieliśmy się, że nie spodziewali się tego, że wnuczkowie tyle już potrafią i mają takie zdolności.

Dzień Babci i Dziadka - Słonecka i WiewióreczkiDzień Babci i Dziadka - Słonecka i WiewióreczkiDzień Babci i Dziadka - Słonecka i Wiewióreczki
Małgorzata Trzeciak, , 20 stycznia 2016