Co się u nas dzieje?

Wakacje

Administrator , 29 lipca 2015

Pożegnanie kolegów u Słoneczek + 10 zdjęć

W piatek 26, czerwca dzieci z grupy "Słoneczek" podczas wspólnych zabaw i biesiadowania  żegnały się z kolegami i koleżankami odchodzącymi do szkoły. Nie zabrakło pani Irenki, która przyszła z propozycjami ciekawych zababw. Czas spędziiśmy na tańcach, wyścigach i zabawach zrecznościowych. Atrakcją dla dzieci była "Pinata", którą nie tak łatwo udało się rozpakować i zagarnąć jak najwięcej słodyczy. Dużo radości także sprawiło wspólne wyjście na lody a potem zabawy na dworze. Myślę, że utworzone więzi przyjaźni przetrwają i z radością będziemy sie spotykać za odwiedzinach w szkole lub w przedszkolu w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia starszaki z gr. "Słoneczek"

Pożegnanie kolegów u SłoneczekPożegnanie kolegów u SłoneczekPożegnanie kolegów u Słoneczek
Małgorzata Trzeciak, , 01 lipca 2015

Pożegnanie Słoneczek i Pszczółek + 50 zdjęć

Pożegnanie Słoneczek i PszczółekPożegnanie Słoneczek i PszczółekPożegnanie Słoneczek i Pszczółek
Anna Bajsarowicz , 29 czerwca 2015

Pożegnanie Tygrysków i Krasnali + 37 zdjęć

Pożegnanie Tygrysków i KrasnaliPożegnanie Tygrysków i KrasnaliPożegnanie Tygrysków i Krasnali
Administrator , 24 czerwca 2015

Dla Ciebie Tatusiu.....