Co się u nas dzieje?

Zajęcia otwarte dla rodziców - Puchatki + 61 zdjęć


Zajęcia otwarte dla rodziców - PuchatkiZajęcia otwarte dla rodziców - PuchatkiZajęcia otwarte dla rodziców - Puchatki
Paulina Zaradna , 22 października 2014
   

Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim. + 32 zdjęć

W Sycowie powstała zewnętrzna siłownia, której otwarcie odbyło sę 21 października 2014r. Oczywiście podczas uroczystości obecne były nasze przedszkolaki z grupy Pszczółek. Tamarka, jako przedstawicielka Przedszkola Małego Księcia, wspólnie z dziećmi z innych przedszkoli, panem Burmistrzem Sławomirem Kapica oraz Przewodniczącym Rady Miasta Bolesławem Moniuszko, uroczyście przecięli wstęgę.

Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim.Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim.Przedszkolaki na otwarciu siłowni w parku miejskim.
Anna Bajsarowicz , 22 października 2014
   

MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA - zbiórka zniczy na Cmentarze Kresowe

Drogie dzieci! Drodzy Rodzice!!!

Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań a tym samym przyniesienie do przedszkola zniczy, które zapłoną na Cmentarzach Kresowych. .

 Akcja pozwala zapoznać nasze dzieci z historią naszego kraju oraz Polaków na Wschodzie. To wielka lekcja patriotyzmu nie tylko dla przedszkolaków ale także dla Rodziców i pracowników naszej placówki.

To nie koniec artykułu - kliknij i przeczytaj więcej!

Anna Bajsarowicz , 22 października 2014
   

Poznajemy zawody naszych rodziców - Tygryski + 6 zdjęć

Korzystając z okazji po wizycie na poczcie odwiedzilismy także sklep Lenki mamusi, gdzie dzieci dowiedziały się na czym polega praca ekspedientki, jaki towar się sprzedaje w maym sklepiku odziezowo-zabawkarsko - pamiatkarskim a także skąd się go bierze. Pani Anetce w tłumaczeniach pomagała Lenka, która często pomaga w sklepie.

Dzieci odwiedzły również pobliski sklep z warzywami, gdzie oprócz owoców oglądały warzywa a wśród nich jesienne dynie o różnych kształatach i wielkości.


Poznajemy zawody naszych rodziców - TygryskiPoznajemy zawody naszych rodziców - TygryskiPoznajemy zawody naszych rodziców - Tygryski
Anna Bajsarowicz , 21 października 2014
   

Anioł Pocieszyciel - Koncert + 36 zdjęć

21 października 2014 w godzinach popołudniowych odbył się koncert zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Urszulanek im. Aniołów Stróżów, podczas którego wystąpiły dzieci z sycowsikch przedszkoli oraz zaprzyjaźnionych szkół podstawowych z Drołtowic, Działoszy i Stradomii Wierzchniej. W tym roku tematem przewodnim był Anioł Pocieszyciel, w związku z czym dzieci zaprezentowały tańce, wiersze i piosenki o tematyce związanej z tą właśnie postacią. Na uwagę zasłużyły także prace plastyczne wykonane przez małych artystów. A oto nasze przedszkolaki, które wzięły udział w uroczystości. Gratulujemy!

 


Anioł Pocieszyciel - KoncertAnioł Pocieszyciel - KoncertAnioł Pocieszyciel - Koncert
Anna Bajsarowicz , 21 października 2014
   

Mały Książe na Facebooku!

Sukcesy naszych absolwentów