Co się u nas dzieje?

Przedszkolaki zdobywają góry! + 44 zdjęć

W niedzielę 29 czerwca 2014r przedszkolaki wraz z rodzicami i trenerami Agnieszką i Grzegorzem Rosiek podsumowali całoroczną pracę małych sportowców, wyruszając na wycieczkę w góry. Celem uczestników było zwiedzanie Szczelińca i Błędnych Skał, z czym mali sportowcy poradzili sobie bez żadnych problemów. Na zakończenie dorośli przygotowali ognisko, przy którym każdy ze smakiem zjadł upieczone kiełbaski. Dziękujemy za wspaniałą przygodę.

Przedszkolaki zdobywają góry!Przedszkolaki zdobywają góry!Przedszkolaki zdobywają góry!
Anna Bajsarowicz , 30 czerwca 2014

Wakacyjne życzenia!!!

„Góry i lasy, morze i rzeka …

Tyle radości nas wszystkich czeka.

Tyle radości daje nam lato,

więc je serdecznie kochamy za to!”

Słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji życzą wszyscy pracownicy Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie

Administrator , 28 czerwca 2014

"Zielona noc " u Pszczółek + 304 zdjęć

Z piątku na sobotę ( 27-28 czerwca) odbyła się "Zielona noc" dla dzieci z grupy Pszczółek. Podczas popołudnia i nocy dzieci zmieniły się w Piratów, którzy aby odnaleźć ukryty skarb musiały wykonać wiele trudnych zadań.

Izabela Gręda , 28 czerwca 2014

Tatuś czyta Puchatkom! + 17 zdjęć

Tatuś czyta Puchatkom!Tatuś czyta Puchatkom!Tatuś czyta Puchatkom!
Paulina Zaradna , 27 czerwca 2014

Pożegnanie starszaków + 272 zdjęć