Co się u nas dzieje?

PODZIĘKOWANIA dla RODZICÓW!!!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Za nami XV Bal Karnawałowy  organizowany przez Publiczne Przedszkole Nr 3  im. Małego Księcia w Sycowie we współpracy z Radą Rodziców .

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zorganizować wspaniałą imprezę.

• Mamom które upiekły  placki
  • Wszystkim osobom , które przekazały fanty na loterię
  • Rodzicom , którzy aktywnie pracowali podczas balu
  • Nauczycielkom za pomoc i udział w organizowanym przedsięwzięciu

Dziękujemy za wspólną zabawę oraz wsparcie udzielone naszej placówce .

Gorąco dziękujemy !!!

Lidia  Szpytma Podobny obraz

administraor , 10 lutego 2017

Dzień Babci i Dziadka u Zajączków + 87 zdjęć

W środę 1 lutego 2017 r w grupie "Zajączków" swoje święto obchodzili Babcia i Dziadek. Przedszkolaki przygotowały dla gości krótką część artystyczną, podczas której wyraziły miłość i podziękowanie za serce i opiekę dla Babci i Dziadka. Wcześniej najmłodsze przedszkolaki przygotowały dla dziadków upominek w postaci słoiczka muffinek, które bedą mogli z nimi upiec. Oprócz wierszyków i piosenek podczas części artystycznej Zajączki zaprosiły miłych gości do wspólnej zabawy, po czym wszyscy razem zasiedli do wspólnego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim gościom za udział w uroczystości i dobrą zabawę oraz gorące podziękowania dla Rodziców za przygotowanie poczęstunku.

Dzień Babci i Dziadka u ZajączkówDzień Babci i Dziadka u ZajączkówDzień Babci i Dziadka u Zajączków
Izabela Gręda , 02 lutego 2017

WOŚP 2017 + 14 zdjęć

15 stycznia 2017 r po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola wystapiły na scenie Centrum Kultury, by tańcem i piosenką wesprzeć WOŚP. W tym roku celem akcji było zebranie funduszy na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Poprzez udział w akcjach charytatywnych i akcjach  przedszkolaki uczą się wrazliwości na potrzeby innych, słabszych, którzy chorują i potrzebują wsparcia.

WOŚP 2017WOŚP 2017WOŚP 2017
Anna Bajsarowicz , 15 stycznia 2017

Zawody Twistera - Puchatki + 24 zdjęć

Dnia 12.01.2017r. Sycowski MOSiR, jak co roku, zorganizował zawody w Twistera. Nasze przedszkole reprezentowało 10 dzieci z grupy Puchatki. Trzeba przyznać, że dzieci były znakomicie przygotowane i zabawa w Twistera nie ma dla nich tajemnic. Dzięki takiej zabawie dzieci doskonale utrwalają orientacje w przestrzeni i w schemacie własnego ciała, a także integrują się z zawodnikami innych drużyn.
Szczególne gratulacje należą się Neli Urbańskiej i Hubertowi Sternalowi, którzy dotrwali do wielkiego finału, dzielnie tocząc walkę o zwycięstwo.

Zawody Twistera - PuchatkiZawody Twistera - PuchatkiZawody Twistera - Puchatki
Emilia Wyrwas, Emilia Górna , 12 stycznia 2017

Bezpieczne ferie - Puchatki + 6 zdjęć

Dnia 11.01.2017r. grupę Puchatków odwiedziła pani Policjantka z sycowskiego komisariatu, która porozmawiała z dziećmi na temat bezpieczeństwa i właściwego reagowania w sytuacji alarmowej. Poruszony został również temat terroryzmu. Pani policjantka uświadomiła dzieciom kto to jet terrorysta i jak zachować się podczas ewentualnego ataku. Przypomniane zostały również wszystkie numery alarmowe. Cieszymy się z takich spotkań i mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. Dzięki takim lekcjom dużo łatwiej jest uświadomić dziecku jak wiele zagrożeń może nas spotkać każdego dnia i jak sobie z nimi radzić w najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób. Bardzo dziękujemy za wizytę.

Bezpieczne ferie - PuchatkiBezpieczne ferie - PuchatkiBezpieczne ferie - Puchatki
Emilia Wyrwas , 11 stycznia 2017