Co się u nas dzieje?

Goście u państwa Eli i Adama Kopyrów + 101 zdjęć

W piątek 20 maja nasze studentki z dalekich krajów zostały zaproszone wraz z grupą Biedroneczek do państwa Eli i Adama Kopyrów. Tam na wszystkich czekało mnóstwo niespodzianek. Podczas, gdy gospodarze przygotowywali pizzę goście odwiedzili zwierzyniec a także wzięli udział w zabawach ruchowych. Po takiej dawce ruchu i emocji poczęstunek wszystkim smakował.
Dziękujemy!!!!

Goście u państwa Eli i Adama KopyrówGoście u państwa Eli i Adama KopyrówGoście u państwa Eli i Adama Kopyrów
Anna Bajsarowicz , 22 maja 2016

Raz na ludowo 2016 + 52 zdjęć

19 maja 2016r w Centrum kultury odbył się Festiwal Pieśni i Tańca "Raz na ludowo", w którym wzięły udział dzieci z grup "Słoneczek" oraz "Puchatków". Celem imprezy jest rozwijanie zainteresowań, wyobraźni i ekspresji dziecka oraz krzewienia tradycji ludowych i patriotycznych wśród najmłodszych. Po występach małych artystów, na scenie wystąpił Zespół Folklorystyczny „Czerwona Kalina” z Twardogóry. Na zakończenie prezentacji wręczono puchary, dyplomy oraz słodycze. Jak co roku wszystkie dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez organizatora - Publiczne Przedszkole nr 2 w Sycowie. Tradycyjnie już  Festiwal odbywał się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy w Sycowie.

Raz na ludowo 2016Raz na ludowo 2016Raz na ludowo 2016
Anna Bajsarowicz , 22 maja 2016

Zabawy kulinarne - goście i Puchatki + 47 zdjęć

Zabawy kulinarne - goście i PuchatkiZabawy kulinarne - goście i PuchatkiZabawy kulinarne - goście i Puchatki

Goście u Motylków + 22 zdjęć

20 maja 2016 r goście po raz drugi odwiedzili dzieci z grupy Motylków. Tym razem dzieci zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Jednym z tańców była ulubiona "Pizza" a także tańce w parach "Motylki" i "Scooby Doo". Ponadto wśród gości pojawiła się pani Monika Pudłowska, która zaprosiła wszystkich do zabaw "na wiosennej łące".

Goście u MotylkówGoście u MotylkówGoście u Motylków

Łowickie wycinanki u Słoneczek - p. Irenka + 25 zdjęć

20 maja 2015 r po raz ostatni goście z zagranicy: Yixin, Magisa oraz Chaimae spotkali się z przedszkolakami, gdyż w sobotę wczesnym rankiem wracają do swoich domów. Tym razem Słoneczka zaprosiły do zabawy także panią Irenkę Słota, która przygotowała wiele ciekawych staropolskich zabaw oraz zajęcia plastyczne podczas których wszyscy wykonali piękne łowickie wycinanki. Efekt oceńcie sami...
Szczególne podziękowania dla pani Irenki!!!!

Łowickie wycinanki u Słoneczek - p. IrenkaŁowickie wycinanki u Słoneczek - p. IrenkaŁowickie wycinanki u Słoneczek - p. Irenka