Co się u nas dzieje?

Zajęcia otwarte -Słoneczka + 41 zdjęć

W grupie "Słoneczek" odbyły sie zajęcia otwarte dla rodziców. Były one zróżnicowane pod względem trudności, dla dzieci starszych (już 6-latków) i dzieci młodszych (już 5-latków). Celem ich bylo pokazanie rodzicom jak dzieci pracują, radzą sobie z obrazkiem, wyrazem, liczmanami, materiałami plastycznymi, jak współpracują ze sobą, czy rozumieją i poprawnie wykonują polecenia kierowane do całej grupy. W obu zajęciach wykorzystano metodę D. Dziamskiej podczas tworzenia "Łąki". Rodzice mogli też porównać działania swojego dziecka i jego rówieśnikow. Dzieci podczas przeprowadzonych zajęc czuły sie swobodnie, chętnie opowiadały, przeliczały, układały. Najwięcej satysfakcji sprawiały im jak zawsze zajęcia plastyczne. Zainteresowanych odsyłam do wystawy prac dzieci w przedszkolu lub do oglądania zdjęć na str. internetowej przedszkola.

Zajęcia otwarte -SłoneczkaZajęcia otwarte -SłoneczkaZajęcia otwarte -Słoneczka
Małgorzata Trzeciak, , 21 maja 2015

Biedroneczki i Puchatki zwiedzają Wieżę Kościelną + 25 zdjęć

Biedroneczki i Puchatki zwiedzają Wieżę KościelnąBiedroneczki i Puchatki zwiedzają Wieżę KościelnąBiedroneczki i Puchatki zwiedzają Wieżę Kościelną
Ewelina Mikołajczyk, , 20 maja 2015

W kinie i Bajkolandzie - Biedroneczki i Puchatki + 92 zdjęć

19 maja 2015r dzieci z najmłodszych grup wybrały się na wycieczkę do kina oraz Bobolandii. Podczas seansu w kinie Korona poznały przygody bohaterów bajki "Ups! Arka odpłynęła". Następnie udały się do sali zabaw, gdzie aktywnie spędziły czas na zabawie.

W kinie i Bajkolandzie - Biedroneczki i PuchatkiW kinie i Bajkolandzie - Biedroneczki i PuchatkiW kinie i Bajkolandzie - Biedroneczki i Puchatki
Ewelina Mikołajczyk,Anna Bajsarowicz , 20 maja 2015

Zabawy ruchowe Biedroneczek + 67 zdjęć

15 maja 2015r przedszkolaki z grupy Biedroneczek wzięły udział w zabawach ruchowych na placu przedszkolnym, zorganizowanych przez panią Irenę Słota - odbywającą praktyki w grupie trzylatków. Podczas zabaw dzieci z radością współpracowały, pokonywały trudności, ale przede wszystkim spędziły aktywnie czas na zabawie.

Zabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe BiedroneczekZabawy ruchowe Biedroneczek
Irena Słota , 20 maja 2015

Zapraszamy na Festyn "Dla Michałka"

Administrator , 20 maja 2015