Co się u nas dzieje?

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka - Słoneczka + 136 zdjęć

29 października 2014 r w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dzieci z grupy Słoneczek. Była to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły przygodę z przedszkolem.
Słoneczka po raz pierwszy w tym gronie wystąpiły w programie artystycznym. Z uśmiechem na twarzach zaśpiewały piosenki, recytowały wierszyki a także zatańczyły, otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa.

Uroczyste pasowanie na przedszkolaka - SłoneczkaUroczyste pasowanie na przedszkolaka - SłoneczkaUroczyste pasowanie na przedszkolaka - Słoneczka
Małgorzata Trzeciak, Anna Bajsarowicz , 29 października 2014

Tygryski i Pszczółki w Szkole Podstawowej nr 2 + 40 zdjęć

We wtorek 28 października 2014r, w ramach wczesnej adaptacji do szkoły, dzieci z grup Tygrysków i Pszczółek wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 2.

Tygryski i Pszczółki w Szkole Podstawowej nr 2Tygryski i Pszczółki w Szkole Podstawowej nr 2Tygryski i Pszczółki w Szkole Podstawowej nr 2
Anna Bajsarowicz , 28 października 2014

Biedroneczki w Bibliotece + 32 zdjęć

28.10.2014r Biedroneczki wybrały się do biblioteki. Spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci z biblioteką, omówienie zasad korzystania z niej ale przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania książką.

Biedroneczki w BiblioteceBiedroneczki w BiblioteceBiedroneczki w Bibliotece
Ewelina Mikołajczyk, , 28 października 2014

Zabawy ruchowe u Puchatków + 53 zdjęć

Zabawy ruchowe u PuchatkówZabawy ruchowe u PuchatkówZabawy ruchowe u Puchatków
Ala Pacyna , 27 października 2014

Gdzie jest muzyka - Pszczółki + 45 zdjęć

Jesień w pełni a u Pszczółek zabawy z jesienną muzyką. Przedszkolaki poszukiwały muzyki w jesiennym wietrze, wydobywały dźwięki z przedmiotów,  doskonaliły układanie rytmów, bawiły się przy muzyce i z muzyką. Największą radość sprawiła przedszkolakom własnoręczne wykonanie grzechotek a potem zabawa muzyczno-ruchowa z grzechotkami. Była to doskonała okazja do doskonalenia wyrażania treści utworu muzycznego ruchem, i czerpanie radości z zabaw muzyką i wykonywania pracy plastycznej inspirowanej muzyką.

Gdzie jest muzyka - PszczółkiGdzie jest muzyka - PszczółkiGdzie jest muzyka - Pszczółki
Izabela Gręda , 27 października 2014