Co się u nas dzieje?

REKRUTACJA - Ogłoszenie !!!!

DRODZY RODZICE !!!

Od dnia 20 kwietnia rusza rekrutacja dzieci do przedszkola. Wnioski i załączniki do pobrania w przedszkolu lub na stronie internetowej przedszkola. Nabór dzieci trwa do 30 kwietnia 2015 r .

Poniżej zamieszczamy terminarz postępowania rekrutacyjnego . Proszę się z nim zapoznać i pilnować obowiązujących terminów.

Wniosek oraz wszystkie załączniki należy dokładnie przeczytać , uzupełnić , dołączyć ewentualne dodatkowe oświadczenia . Dokument należy razem zszyć i dostarczyć do przedszkola.

Dyrektor Lidia Szpytma

Administrator , 18 kwietnia 2015

OGŁOSZENIE - Rekrutacja 2015r

Drodzy Rodzice!!!

Informujemy, iż rekrutacja do przedszkoli, z przyczyn od nas niezaleznych, rozpocznie się 25 kiwetnia 2015r.

Przepraszamy za utrudnienia!

Administrator , 08 kwietnia 2015

Wielkanocne życzenia

Zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych,

obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka,

wiosennego optymizmu oraz ciepłego nastroju w rodzinnym gronie.

Dyrekcja i pracownicy Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia w Sycowie

Administrator , 05 kwietnia 2015

Przedszkolaki w Planetarium + 24 zdjęć

"Dzieci Pana Astronoma" taki tytuł nosił radosny seans muzyczno–słowny, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola w środę 1 kwietnia 2015r. Razem z tytułowymi dziećmi Pana Astronoma — Teleskopką i Teleskopkiem — przedszkolaki wędrowały po niebie i Ziemi odsłaniając tajemnice Wszechświata, poznawały gwiazdozbiory i legendy o nich, oglądały z bliska Księżyc oraz zmiany jego kształtu na niebie. Od pana Tomasza - gospodarza spektaklu dowiedziały się także nieco o Układzie Słonecznym i obserwały gonitwę planet. Jak sam tytuł mówi, pokaz został przygotowany na podstawie tekstu Wandy Chotomskiej we współpracy z Planetarium Astro Arena.

Przedszkolaki w PlanetariumPrzedszkolaki w PlanetariumPrzedszkolaki w Planetarium
Administrator , 01 kwietnia 2015

Kapelusz Pani Wiosny - rozstrzygnięcie konkursu + 42 zdjęć

Pierwszy dzień wiosny był okazją do rozwiązania konkursu plastycznego pt. Kapelusz Pani Wiosny. Do konkursu zostało zgłoszonych 54 kapeluszy, z czego aż 14 zostało wyróżnionych . Wszyscy uczestniczy otrzymali nagrody w postaci książek oraz dyplomy. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za tak wielki odzew i serdecznie gratulujemy pomysłowości i kreatywności.

Kapelusz Pani Wiosny - rozstrzygnięcie konkursuKapelusz Pani Wiosny - rozstrzygnięcie konkursuKapelusz Pani Wiosny - rozstrzygnięcie konkursu
Ewelina Mikołajczyk, , 31 marca 2015

Bezpieczne przedszkole