Co się u nas dzieje?

Przedszkolaki w Teatrze Lalek + 22 zdjęć

Przedszkolaki w Teatrze LalekPrzedszkolaki w Teatrze LalekPrzedszkolaki w Teatrze Lalek
Administrator , 27 listopada 2014

Wieczór andrzejkowy u Krasnali + 108 zdjęć

Wieczór andrzejkowy u KrasnaliWieczór andrzejkowy u KrasnaliWieczór andrzejkowy u Krasnali
Administrator , 27 listopada 2014

Gratulacje dla pań Izabeli Gręda i Paulinki Zaradnej

Drogie Panie Izuniu i Paulinko!!!!

W imieniu dzieci, rodziców i pracowników przedszkola z radością i dumą gratulujemy awansu na stopień nauczyciela mianowanego
i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz spełnienia marzeń w życiu prywatnym.

Drogie dzieci, drodzy rodzice!

Dnia 25 listopada 2014r pani Izabela Gręda oraz Paulina Zaradna przystąpiły do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego.

Na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej w zakresie pracy w przedszkolu oraz prawa oświatowego uzyskały one szczególne uznanie, powołanych w skład komisji ekspertów z listy Ministra Edukacji Narodowej oraz przedstawicieli władz naszego miasta i zostały ocenione celująco.

GRATULUJEMY !!!
Anna Bajsarowicz , 26 listopada 2014

Urodzinki Tygrysków + 62 zdjęć

25 listopada 2014 r dzieci z grupy Tygrysków obchodziły podwójne święto: pasowanie na przedszkolaka dziec, które w tym roku rozpoczęły edukację w przedszkolu oraz pierwsze urodziny grupy.

Na początek dzieci, wystrojone w Tygryskowe stroje zaśpiewały piosenkę " To Tygrysy - duże koty", po czym wierszem i piosenką opowiedziały o życiu przedszkolaków, zasadach zgodnej zabawy a także zatańczyły "Kujawiaczka", "Polkę Trik Trak" oraz "Owocową Lambadę". Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie oraz pasowanie dzieci. Każdy przedszkolak otrzymał także rożek z łakociami. Jak na urodzinki przystało ne zabrakło także Tygryskowego torta, który przygotowali dla dzieci rodzice Nikolki.

Bardzo dziękujemy Rodzicom ża przygotowanie poczęstunku a przede wszystkim za obecność podczas tego ważnego wydarzenia.

Urodzinki TygryskówUrodzinki TygryskówUrodzinki Tygrysków
Anna Bajsarowicz , 26 listopada 2014

Święto Pluszowego Misia w sycowskiej Bibliotece - Tygryski + 118 zdjęć

25 listopada 2014r dzieci z grupy Tygrysków obchodzły Święto Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola ze swoim pluszowym ulubieńcem, którego zabrał na spotkanie do Bblioteki w Sycowie. Miłych gości powitała pani Dorotka wraz ze swoim pluszowym przyjacielem - 60 letnim Misiem Frankiem, po czym opowiedziała o histori Pluszowego Misia