Co się u nas dzieje?

ZEBRANIE DLA RODZICÓW - OGŁOSZENIE!!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW

na zebranie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego, które odbędzie się

w poniedziałek 7 września 2015r o godzinie 17:00.

.

Administrator , 31 sierpnia 2015

spotkanie adaptacyjne - ogłoszenie

Zapraszamy na kolejne spotkanie adaptacyjne dzieci z grup I i II:

MOTYLKI - w poniedziałek o godzinie 10:00

ŻABKI - w poniedziałek o godzinie 11:00.

Administrator , 30 sierpnia 2015

Spotkania adaptacyjne u Żabek - 3-4 latki + 18 zdjęć

Spotkania adaptacyjne u Żabek - 3-4 latkiSpotkania adaptacyjne u Żabek - 3-4 latkiSpotkania adaptacyjne u Żabek - 3-4 latki

Spotkania adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków - Motylki. + 14 zdjęć

W czwartek i piątek 27 i 28 sierpnia odbyły się spotkania adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków i rodziców. Pierwszego dnia dzieci poznały swoją salę, panie, ale przede wszystkim swoich nowych kolegów.Drugiego dnia bawiły się przy piosence "Motylek" oraz ozdabiały swoje motylki papierowymi ozdobami. Również w poniedziałek  31 sierpnia spotykamy się w przedszkolu, by wspólnie aktywnie spędzić czas na zabawach.

Spotkania adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków - Motylki.Spotkania adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków - Motylki.Spotkania adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków - Motylki.
Administrator , 28 sierpnia 2015

Witamy w Przedszkolu Małego Księcia!

Serdecznie witamy dzieci, rodziców oraz pracowników Przedszkola Małego Księcia.

Wspólnie rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Z tej  okazji wszystkim przedszkolakom życzymy, aby nadchodzący rok był pełen wspaniałych i radosnych przeżyć, wielu nowych przyjaźni  oraz rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań.

Serdecznie witamy rodziców dzieci. Razem postaramy się wychować pogodne, kreatywne, potrafiące radzić sobie z problemami dzieci.

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2015/16.

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola

Bezpieczne przedszkole